STYROPIAN – SWISSPOR

 

Historia grupy SWISSPOR rozpoczęła się przed ponad 30 laty założeniem SWISSPOR AG w Boswil w Szwajcarii. W międzyczasie firma stała się w Szwajcarii numerem jeden w zakresie izolacji i uszczelniania, a ich spółki-córki są obecne na terenie Europy. SWISSPOR prowadzi produkcję w 19 krajowych i zagranicznych zakładach produkcyjnych oraz oferuje szeroki asortyment materiałów izolacyjnych i uszczelnień.

Przewagą SWISSPOR Polska na rynku materiałów budowlanych jest możliwość zaoferowania równocześnie materiałów do hydro i termoizolacji, ponieważ najnowocześniejsza izolacja budynku wymaga, żeby materiały do izolacji były najwyższej jakości od piwnic przez fasadę aż do dachu. Materiały izolacyjne oraz materiały uszczelniające zoptymalizowane pod względem energetycznym pomagają uzyskać znaczne oszczędności energii.

 

Więcej szczegółów odnośnie pełnego asortymentu na www.swisspor.pl

Materiały dociepleniowe - styropian

 

WEŁNA MINERALNA - ISOVER

 

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain.

ISOVER, to lider wśród producentów mineralnej wełny szklanej i skalnej, oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji budynków w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. Oferta materiałów dostępnych w Polsce obejmuje izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych. Nieustannie inwestuje w technologię, dzięki czemu proponuje Klientom nowe rozwiązania, łączące zalety optymalnej izolacji i mające nierzadko wizjonerski charakter.

Produkty ISOVER łączą w sobie trzy najważniejsze cechy materiału izolującego. Są to: izolacja akustyczna, termiczna i ogniowa.

 

wata i mata mineralna

SYSTEM DOCIEPLEŃ - FAST

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST z siedzibą w Zielonej Górze jest firmą specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej. Działa na polskim i europejskim rynku od 25lat oferując ponad 60 różnych produktów z branży budowlanej. Współpracuje z europejskimi centrami badawczymi takich firm jak Wacker, BASF czy Ceac stale podnosząc jakość swoich produktów. W roku 2010 otrzymała aprobatę europejską ETA na produkowane systemy ociepleń. Europejskie aprobaty techniczne (ETA) to dokumenty pozwalające na oznakowanie CE wyrobów budowlanych firmy FAST oraz ich sprzedaż na rynkach europejskich.

 

Kleje do styropianu i wełny

zaprawa klejowa do dociepleń

Tynki i farby elewacyjne

 

Farba do elewacji, Tynk do elewacji

Grunty

grunt używany przy docieplaniu budynków

SYSTEM ZAMOCOWAŃ - WKRĘT-MET

 

Klimas Wkręt-met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma powstała w 1990 roku jako kontynuacja działań rodzinnego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

 

SYSTEM SUCHEJ ZABUDOWY - BUDMAT, SINIAT

 

Profile ścienne, sufitowe i ościeżnicowe, wieszaki, łączniki i inne akcesoria do zabudowy płyt gipsowo-kartonowych.

Płyty gipsowo-kartonowe zwykłe, wodoodporne, ogniowe