Budowa domów

Budowa domów pod kluczKażdy z nas marzy o swoich „czterech kątach”, miejscu gdzie po całym dniu ciężkiej pracy będzie mógł odpocząć wraz ze swoją rodziną, miejscu do którego będzie wracał z uśmiechem na twarzy, gdzie wolne chwilę będą płynęły na wypoczynku i zabawie. Jednak często te marzenie ograniczają wysokie nakłady finansowe, brak czasu na jego realizację czy po prostu niechęć do samodzielnego często skomplikowanego zorganizowania całego procesu budowy i dokumentów z tym związanych.

 

Firma eDom wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferuje kompleksową budowę domów jednorodzinnych w cenie średniej wielkości mieszkania. Państwa zaangażowanie w cały ten proces zostało ograniczone do minimum, a większość formalności przeprowadzimy sami.

 

 

 

 

 

 

 

budowa domów jednorodzinnych ŁęcznaOferowana cena zawiera:
-projekt architektoniczny
– mapę do celów projektowych
– adaptację projektu
– uzyskanie pozwolenia na budowę wraz ze wszelkimi formalnościami z tym związanymi
– budowę domu z materiałami do stanu deweloperskiego
– nadzór uprawnionego architekta
– nadzór kierownika budowy
– obsługę geodezyjną
– inwentaryzację budynku po zakończonej budowie
– certyfikat energetyczny
– gwarancję na całość wykonanych robót i użytych materiałów
– na życzenie klienta dokumentację fotograficzną poszczególnych etapów budowy
– pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

 

 

 

 

 

materiały budowlane ŁęcznaTechnologia Budowy:
Dom ma nam służyć na lata, powinien być wykonany starannie i solidnie, aby spełniał swoje zadanie bez względu na porę roku, dlatego też preferujemy tradycyjną murowaną technologię budowy.
Użyte do budowy materiały pochodzą od znanych i renomowanych producentów, którzy na swój wyrób posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i deklaracje.
Chcąc zapewnić najwyższą jakość robót każdy etap budowy jest realizowany przez specjalistów w danej dziedzinie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że ta sama brygada nie będzie wykonywała prac murarskich, dekarskich, czy instalacyjnych.

Zapraszamy do współpracy! tel. 608-613-221