BLOCZEK FUNDAMENTOWY – BETAX

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych BETAX w Lubartowie powstał w 1992 roku. Od początku działalności specjalizował się w produkcji stropów gęstożebrowych systemu TERIVA. Szybko stał się największym producentem tego rodzaju stropów na Lubelszczyźnie. Podstawą szybkiego rozwoju było stale rosnące zapotrzebowanie Klientów na wyroby firmy, wynikające z dobrej jakości i konkurencyjnych cen.

Bloczki betonowe o wytrzymałości znormalizowanej 15 i 20MPa służą do wykonywania ścian fundamentowych i piwnic w budownictwie ogólnym i mieszkaniowym. Wibroprasowane bloczki betonowe to najwyższej jakości betonowe wyroby, powstające z naturalnych składników mineralnych takich jak kruszywa różnych frakcji o najwyższej klasie wytrzymałości oraz cementu portlandzkiego CEM I 42.5R.

budowa domów bloczki fundamentowe

 

STROPY TERIVA – BETAX

Budowa domów Lublin

 

Pustaki stropowe teriva wykonane są z betonu lekkiego (keramzytobeton) wg PN-EN 206-1. Keramzyt – to nowoczesne, lekkie i zdrowe kruszywo budowlane, otrzymywane przez wypalanie łatwo pęczniejących glin w piecach obrotowych. Posiada wysoką izolacyjność cieplną, odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne.

Jest materiałem bezwonnym, pozbawionym związków palnych, nie wykazuje zdolności do barwienia i odbarwiania, nie utlenia się. Obecnie nasz zakład produkuje tylko pustaki stropowe czterokomorowe.

Układanie stropów na domkach jednorodzinnych

 

Więcej szczegółów odnośnie pełnego asortymentu na www.betax.pl

 

BETON KOMÓRKOWY – SOLBET

SOLBET jest liderem oraz największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Możliwości produkcyjne wszystkich zakładów Grupy sięgają 2 milionów metrów sześciennych na rok tego nowoczesnego materiału.

 

Więcej szczegółów odnośnie pełnego asortymentu na www.solbet-lubartow.com.pl

 

KOMINY SYSTEMOWE – BRATA 30LAT GWARANCJI

Brata Systemy Kominowe to przedsięwzięcie rodzinne współtworzone przez przez firmy Henkor Sp.J. oraz PHU Emag​. Wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych oraz duża znajomość handlowych realiów rynku budowlanego pozwoliły stworzyć produkty, z których dziś z ogromnym zadowoleniem korzystają nie tylko użytkownicy w Polsce, ale także w wielu krajach poza jej granicami. W systemach firmy BRATA zastosowano wiele rozwiązań i usprawnień dotychczas nie spotykanych u innych producentów zgłoszono, aż 5 patentów na systemy kominowe dzięki, którym kominy są jedyne w swoim rodzaju i dzięki czemu jako nieliczne na rynku mają, aż 30 lat gwarancji.

 

Przejdź do kontaktu