Pokrycia dachowe Bud Mat

 

Pokrycia dachowe eDom

 

Blachodachówka modułowa Venecja to innowacyjny i wyjątkowy wyrób przeznaczony na pokrycia dachowe. Wyróżnia się unikalnym kształtem – 5 falami dolnymi i 6 wierzchołkami – a ponadto posiada specjalnie uformowane naroża, aby umożliwić idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu. Dodatkowe tłoczenia dolnej krawędzi fali podkreślają wyjątkowy kształt blachodachówki a fabrycznie wykonane otwory montażowe zdecydowanie ułatwiają montaż.

 

 

Pokrycia dachowe Łęczna

 

Kształt blachodachówki Murano wyróżnia się pięcioma płaskimi powierzchniami, wzdłużnymi wzmocnieniami oraz sześcioma wypukłymi falami. Posiada specjalnie uformowane naroża dla dokładnego przylegania arkuszy. Efekt: idealnie równa połać dachu. Specjalnie zaprojektowana przednia krawędź arkusza pozwala na swobodne odrywanie się skroplin wody i wentylację dachu. Arkusze pasują do siebie idealnie i mają gotowe otwory montażowe wraz z wykonanymi pod kątem leżniami pod uszczelki, co umożliwia bezpieczne i łatwe prowadzenie wkrętarki bez zarysowania powierzchni dachu.

 

Pokrycia dachowe Budmat Łęczna

 

Firma BUDMAT® od kilkunastu już lat oferuje blachy trapezowe w różnych profilach. Wyroby te spełniając rolę samonośnych materiałów konstrukcyjnych, są przy tym materiałem szczególnie trwałym i atrakcyjnym na polskim rynku budowlanym. Większość z nich może być (poza możliwością wykonania okładzin ściennych) zastosowane również jako element konstrukcyjny do wykonania wielowarstwowych dachów. Aby zapewnić profesjonalne wykorzystanie blach trapezowych BUDMAT przez projektantów i architektów, wykonano specjalistyczne tablice wytrzymałościowe. Blachy trapezowe mogą być wykonywane z blach powlekanych powłokami poliestrowymi oraz z blach alucynkowych i ocynkowanych. Zastosowane do produkcji blachy powlekane mogą mieć grubość od 0,5mm do 1,5mm.

 

Więcej szczegółów odnośnie pełnego asortymentu na www.budmat.pl