Wylewki betonowe, mixokret, posadzki Łęczna

W ofercie naszej firmy znajduje się wylewanie posadzek betonowych w nowo powstających domach, garażach, przydomowych budynkach gospodarczych przy użyciu agregatu mixokret. Urządzenie to jest lepsze od stosowanych przez lata tradycyjnych metod, ponieważ pozwala na skrócenie czasu wykonywania usługi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości mieszanki.

Oprócz wylewek przy użyciu mixokreta możemy zaoferować Państwu wykonanie posadzki przemysłowej, które różnią się od tych wykonywanych w domu składem mieszanki i sposobem wykonania np.: posadzki w halach produkcyjnych mogą posiadać dodatkowe zbrojenie, czy szyny ułatwiające transport. Dodatkowo posadzki przemysłowe cechuje większa trwałość i wytrzymałość. Rozwiązanie to jest powszechnie stosowane w fabrykach, supermarketach, magazynach i halach produkcyjnych.

Duża wiedza i doświadczenie naszych pracowników w połączeniu z wysokiej jakości materiałami dają inwestorowi gwarancję dobrze wykonanej pracy. Dzięki czemu nasza usługa nie wymaga poprawek i stosowania wylewek samopoziomujących, a inwestor może przystąpić do kolejnych prac: układania płytek, paneli itp.

Wylewki i posadzki Łęczna wykonujemy przy użyciu markowych cementów firmy Cemex.

Koszt robót ustalamy indywidualnie w zależności od powierzchni wykonywanych prac, grubości posadzek i technologii wykonania. Zadzwoń do Nas i poproś o wycenę posadzki Łęczna