Ile kosztuje budowa domu?

Klienci odwiedzający nasz skład budowlany bardzo często zadają nam pytanie ile kosztuje budowa domu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu staramy się pomóc naszym klientom i jak najdokładniej odpowiedzieć na ich pytanie. Jednak, aby to zrobić potrzebujemy szczegółowych informacji dotyczących budowy domu.

Budowa domu to nie tylko materiały budowlane, to również ciężka praca

Nie wszyscy przyszli inwestorzy zdają sobie sprawę z tego, że budowa domu to nie tylko zakup materiałów budowlanych najwyższej jakości. To również ciężka praca przy planowaniu, stosowaniu najlepszych rozwiązań i przy samej budowie. Dlatego już na wstępie chcemy Wam powiedzieć, że nasza firma podchodzi do budowy domów w bardzo kompleksowy sposób.

Budujesz dom? Nasza firma zajmie się:

  • uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń,
  • przygotowaniem i wytyczeniem projektu
  • budową domu i wykończeniem jego otoczenia

Wieloletnie doświadczenie firmy budowlanej EDOM skłoniło nas do optymalnego dostosowania naszej oferty do Państwa potrzeb. Z tego powodu postanowiliśmy, że budowa domów będzie wykonywana przez nas od A do Z. Nasza praca rozpoczyna się już na etapie wybrania projektu domu i przystosowania go do potrzeb naszego klienta.

Budowa domów Lublin

Na kolejnym etapie budowy domu możemy pomóc przy załatwieniu wszystkich niezbędnych pozwoleń. Kolejnym etapem będzie dobór odpowiednich materiałów budowlanych, którego dokonamy na podstawie wcześniej przygotowanego i zaakceptowanego przez inwestora kosztorysu. Kiedy materiały budowlane będą w drodze na miejsce docelowe, to na Państwa działce pracę będzie już rozpoczynać nasza brygada budowlana, składająca się z doświadczonych specjalistów.

Nasi pracownicy w porozumieniu z kierownikiem budowy zabiorą się do pracy i zaczną realizację projektu domu od fundamentów, a na dachu skończywszy. Sama budowa domu w zależności od warunków panujących na dworze i od złożoności projektu trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. To nie wszystko, jeśli klient ma takie życzenie możemy zająć się również postawieniem ogrodzenia na działce, montażem bram, położeniem kostki brukowej pod domem, czy wykonania podjazdu. Wszystko po to, aby zadowolony klientów mógł po około dwóch latach wprowadzić się ze swoją rodziną do wykończonego domu.

budowa domów Lublin

Każda budowa domu to dla nas oddzielne zadanie i wyzwaniem, któremu staramy się w pełni poświęcić. Dlatego w tak krótkim tekście nie możemy określić precyzyjnie ceny realizacji projektu, która będzie się różnić w zależności od jego wielkości i złożoności. Po więcej szczegółów zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

tagi: Budowa domów Lublin