Skład budowlany eDom, zlokalizowany jest w dogodnym miejscu na głównej trasie między Łęczną, a Lublinem. Oddalony jest zaledwie o pięć minut drogi od centrum Łęcznej. Oferujemy najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe do budowy domu.

eDom Skład Budowlany
Zofiówka 114
21-010 Łęczna
tel. 512 512 779

Najlepsze materiały w najlepszych cenach!

Kompleksowa budowa domu

Profesjonalne usługi budowlane

Najlepsi specjaliści i doradcy

Firma eDom została założona w kwietniu 2011 roku od początku swojej działalności podbijała lokalny rynek sprzedając materiały budowlane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z miesiąca na miesiąc poszerzaliśmy ofertę, w której bardzo szybko pojawiły się marki największych producentów materiałów budowlanych dostępnych na polskim rynku.

Dynamiczny rozwój i zbudowanie mocnej pozycji na rynku lokalnym pozwoliło na stopniowe rozszerzanie naszej działalności. W ofercie firmy pojawiały się kolejno usługi murarskie, dekarskie, elewacje, czy docieplenia budynków. Dziś naszym głównym zajęciem jest budowa domów. Mając wiedzę, doświadczonych pracowników i najlepsze narzędzia oferujemy naszym klientom kompleksową usługę, która rozpoczyna się już na etapie projektowania, a kończy na stworzeniu ogrodu przy nowo wybudowanym domu Waszych marzeń.

Edom Materiały budowlane Łęczna - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przejdź do kontaktu

[sg_popup id=1]